Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomagaliśmy na moście w Dobrym. Woda przy wale od strony Wilkowa przybierała 20-25 centymetrów w ciągu godziny. Ciężko powiedzieć czy dobre jest zagrożone. Wiem, że mieszkania najniżej położone powinny być przygotowane na najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest ktoś z kol. koło, niedźwiady dużej lub trzcińca? jestem z niecieczy i nie wiem co się dzieje... gdzie dotarła woda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś chce otrzymać sprawdzone informacje do oraz dowiedzieć się o miejsca ewakuacji i kwaterunku powinien dzwonić do WOJEWÓDZKIEGO CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO tel. 081-532-70-97, 081-742-47-74 (dysor@lublin.uw.gov.pl). To jest instytucja odpowiedzialna za koordynowanie wszelkich działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale do opola chyba nie dojdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia się powtorzyła!! w 2001 roku,chcac uratowac kazimierz wysadzono wał w Kamieniu! w tym roku pękł wał w podobnych okolicznościach:miejsce najmniej spodziewane, brak ludzi w poblizu. Wały były tam mocne, nawet we wczesniejszej wsi były duzo słabsze! tam wysłano wszystkich ludzi i wysadzono wał w Zastowie Polanowskim. Ludzi, ktorzy do tego doprowadzili to zwykli mordercy, ktorzy nie maja swiadomosci tego co zrobili. Chcac zaoszczedzic zniszczyli zycie ponad 4tys ludzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za info. ludzie w warszawie zrobili sobie atrakcje turystyczna z powodzi porazka zupełna. do szkoły w dobrym tez mozna sie ewakuowac na pewno. szkoda mi tych ludzi. do jakiej miejscowosci juz jest zalane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia się powtorzyła!! w 2001 roku,chcac uratowac kazimierz wysadzono wał w Kamieniu! w tym roku pękł wał w podobnych okolicznościach:miejsce najmniej spodziewane, brak ludzi w poblizu. Wały były tam mocne, nawet we wczesniejszej wsi były duzo słabsze! tam wysłano wszystkich ludzi i wysadzono wał w Zastowie Polanowskim. Ludzi, ktorzy do tego doprowadzili to zwykli mordercy, ktorzy nie maja swiadomosci tego co zrobili. Chcac zaoszczedzic zniszczyli zycie ponad 4tys ludzi!! Jest już kilku świadków, którzy nie boją się powiedzieć prawdy! Dostaniemy to co nam zabrali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
historia się powtorzyła!! w 2001 roku,chcac uratowac kazimierz wysadzono wał w Kamieniu! w tym roku pękł wał w podobnych okolicznościach:miejsce najmniej spodziewane, brak ludzi w poblizu. Wały były tam mocne, nawet we wczesniejszej wsi były duzo słabsze! tam wysłano wszystkich ludzi i wysadzono wał w Zastowie Polanowskim. Ludzi, ktorzy do tego doprowadzili to zwykli mordercy, ktorzy nie maja swiadomosci tego co zrobili. Chcac zaoszczedzic zniszczyli zycie ponad 4tys ludzi!!
Przestańcie pieprzyć takie głupoty. Bardzo wiele osób było przy wałach. Cztery pojazdy strażackie zatonęły przy wale oraz 2 samochody osobowe należące do straży.
Ostatnio edytowany 22 maja 2010 r. o 22:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mieszkanka' date='22.05.2010, 22:34:22' post='290752'] historia się powtorzyła!! w 2001 roku,chcac uratowac kazimierz wysadzono wał w Kamieniu! w tym roku pękł wał w podobnych okolicznościach:miejsce najmniej spodziewane, brak ludzi w poblizu. Wały były tam mocne, nawet we wczesniejszej wsi były duzo słabsze! tam wysłano wszystkich ludzi i wysadzono wał w Zastowie Polanowskim. Ludzi, ktorzy do tego doprowadzili to zwykli mordercy, ktorzy nie maja swiadomosci tego co zrobili. Chcac zaoszczedzic zniszczyli zycie ponad 4tys ludzi!! [/q to wszystko sie w głowie nie mieści. czy ktoś wie jak wygłąda sytuacja w kosiorowie? bo podobno żmijowiska zalewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co sie dzieje w miejscowości Wrzelów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ktoś wie co sie dzieje w miejscowości Wrzelów?
podtapia.. podobno dosyć szybko:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest sytuacja w kole, głodnie i bracijowicach???Prosiłbym o sensowne odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest dobrze jezeli wszystkie informacje dowiadujemy sie z forum dziennika wschodniego,a nie z centrum zarzadzania kryzysowego . czy to przerasta ich mozliwosci by stworzyc strone internetowa i na bierzaco zaznaczac gdzie jest woda i w ktorym kierunku sie kieruje oraz korzystajac z map podac ludnosci w ktorych miejcowosciach bedzie naprawde gleboko ze wzgledu na wysokosc terenu n.p.m ps. mapiarz zyjesz jeszcze -podaj jeszcze jakas garsc informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZE ŻMIJOWISKAMI WCZEŚNIEJ WODY NIE BYŁO NA WSI A TERAZ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie,jak wyglada sytuacja w Kepie Choteckiej?? Mam tam rodzine i bardzo sie o nich martwie... Dziekuje za info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda dojdzie i do niecieczy i do niedzwiady malej to tylko kwestia czasu -najpierw wrzelow a pozniej cofka z wrzelowianki pojdzie w kierunku kola i niecieczy-a niecieczy bedzie gleboko bo teren jest tam nisko polozony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Braciejowicach wody jeszcze nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
woda dojdzie i do niecieczy i do niedzwiady malej to tylko kwestia czasu -najpierw wrzelow a pozniej cofka z wrzelowianki pojdzie w kierunku kola i niecieczy-a niecieczy bedzie gleboko bo teren jest tam nisko polozony
czy ktoś wie jaki jest poziom wody we Wrzelowie? i czy cała wieś jest już podtopiona, zalana? Mam tam babcie, ma 97 lat, nie chciała się ewakuować. teraz nie mam żadnego kontaktu. Pls...jestem 300km oddalona od Wrzelowa i bezsilna by cokolwiek zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Lssem Dębowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie może ktoś w którym miejscu rozerwało ten wał w Zastowie Polanowskim, jeśli ktoś może niech pokaże zaznaczone na mapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...